פוסטה - עו"ד מור עטיה

header3

עו

עו"ד מור עטיה
פלילים | פשיעה חמורה | מעצרים וחקירות

 • כתובת: רח' אבן גבירול 133
 • תל אביב
 • כל הארץ
 • פקס: 0773180247
 • od atiya mor 400 267

  תחומי עיסוק

  משפט פלילי

  משרדנו מטפל בלקוחותיו בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלב החקירה, דרך הליכי המעצר והשחרור, כלה בשלב השימוע ולאורך המשפט הפלילי עצמו על כל רבדיו. לעורך דין מור עטיה תוצאות יוצאות דופן בתיקים פליליים קשים ומורכבים.

  עוד מור עטיה עמוד אישי פלילי

  דיני תעבורה

  משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בתיקי תעבורה, וכללם תיקי נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, עבירות תנועה, מעורבות בתאונות דרכים, נהיגה ללא רישיון נהיגה תקף וכן טיפול בפסילה מנהלית וניקוד.

  עוד מור עטיה עמוד אישי תעבורה

  משפט צבאי

  עורך דין מור עטיה בעל היתר מיוחד לייצוג נאשמים בבתי הדין הצבאיים. משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי לחיילים, קצינים, אנשי קבע ומילואים לאורך כל שלבי המשפט הצבאי, החל משלב ההכנה לחקירת מצ"ח, ייצוג בהליכי המעצר והשחרור וכלה בייצוג במשפט הצבאי על כל רבדיו.

  עוד מור עטיה עמוד אישי צבאי

  משפט מנהלי

  משרדנו מטפל בעתירות אסירים / עצורים נגד רשויות המדינה וממלאי תפקידים על פי דין, בכל עניין הנוגע למאסרם או מעצרם ובכלל זה עתירות בהקשר לתנאי המאסר או המעצר, החלטות ועדת השחרורים, שמירה על זכויות האסירים והעצורים וכל עניין שיש לו נגיעה בתנאי המאסר או המעצר.

  עוד מור עטיה עמוד אישי מנהלי

  אודות

  עו"ד מור עטיה בעל תואר ראשון (LL.B) במשפטים (בהצטיינות יתרה) בחטיבת התמחות במשפט פלילי וקרימינולוגיה, אף אותה חתם בהצטיינות יתרה.

  בתום לימודיו, התמחה עו"ד מור עטיה בפרקליטות במחוז חיפה (פלילי). עם כניסתו ללשכת עורכי הדין, החל עו"ד מור עטיה לעבוד כעורך דין שכיר במשרד פלילי מוכר ובחלוף השנים הפך לחלק מהותי ממנו. לעו"ד מור עטיה ידע רב ובקיאות רבה ברזי המשפט הפלילי על כל רבדיו. עו"ד עטיה בעל היתר מיוחד לייצוג נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

  * המידע באחריות העו"ד

  פרסומת - Advertisement