פוסטה - תנאים של תשוקה

תנאים של תשוקה

נכתב על ידי עו"ד נוגה ויזל ב .

עו"ד נוגה ויזל מסבירה מדוע כל עוד גברים שומרים על כללי "המשחק" במועדוני חשפנות, אין כל פסול בנגיעה וליטוף של חשפנית, וגם לא דבר נפסד, בזוי, פוגעני או משפיל

strip movie
צילום להמחשה מתוך הסרט fullsize story

במועדונים שונים מתקיימים מופעי חשפניות, אשר חלק מכללי המשחק החלים עליהן ועל גברים הפוקדים מועדונים כאלה, הוא ההיתר לגעת בהן. לגעת, ולא דבר מעבר לנגיעות. לבושן הדל, שמכסה טפח ומגלה טפחיים הוא, אכן, מעורר תשוקה. עצם הבילוי במועדונים אלה בכלל ­והאופן שלו, אשר במסגרתו מותרות נגיעות בגופן של החשפניות ­– עונה על צורך טבעי. על ביקוש טבעי.

כל עוד בחורה בוחרת מרצונה החופשי להופיע במועדוני סטריפטיז - ומותר להניח כי הבחירה אכן חופשית (ובמידה שהיא בוחרת מרצון ומדעת להיחשף, כמקור פרנסה או כהשלמתה), יודעת היטב מיהו קהל היעד של מועדונים אלה.

המאבק נגד הזנות הוא מאבק חשוב, ודאי כאשר מטרתו היא למנוע ניצול המועסקות בו בכפייה בתנאי העסקה פוגעניים ואף בלתי אנושיים וגריפת רווחי עתק על ידי סרסורים המנצלים את חולשת הזונות.

לא כך הוא מעמדה של בחורה המופיעה במועדוני סטריפטיז. יש נשים רבות  שמוכנות ואף אוהבות לעבוד ולהופיע במועדונים אלה. יש מקרים היוצאים מן הכלל שאינם מעידים עליו, שבהם קיים ניצול מרות באופן פוגעני. מקרים בודדים אלה יש לגנות ולהוקיע, אבל אסור "לשפוך את התינוק עם המים".  

מועדוני חשפנות הם עסק פרטי אבל המרחב שבו מתקיימת הפעילות בהם הוא מעין מרחב ציבורי. הכול גלוי. הכול מתבצע לעיני כול. גברים מגיעים אל מועדונים אלה כדי לבלות. הם יודעים מה מצפה להם ומה מצופה מהם.

תלונות שווא של נשים נגד גברים גורמים נזק רב הן לנשים והן לגברים. הן מציירות את הגברים, רובם ככולם, בעיני נשים, כמטרידנים סדרתיים, כמי שכל שהייה של אישה במחיצת גבר חושפת אותה בהכרח לסכנה, כאיום עליה.  כאשר בחורה בוחרת להיחשף במועדון לעיני גברים היא ודאי יודעת שהיא אינה מתקבלת לעבודה בבית מרקחת או במעבדה כלשהי. היא ודאי יודעת כי גברים שבאים לבלות במועדון לא באים אליו בכוונת מכוון לצרוך שירותי זנות.

od vizel noga new 201 201
עו"ד נוגה ויזל

עם זאת, כדי לאפשר את המשך פעילותם של מועדוני חשפנות, על הגברים המשלמים כסף עבור הבילוי בהם לשמור על הכללים (וטוב וחשוב שהכללים יהיו חשופים וגלויים, ולו רק כדי להסיר ספק ולא להותיר דברים עמומים ונתונים לפרשנויות שונות). על הגברים לא לחצות את הגבול; עליהם להתנהג באופן שבה לא יכפו עצמן על הנשים, לא ישדלו אותן להעניק להן שירותי מין; עליהם להסתפק בנגיעות של תשוקה, ולא מעבר להן. עליהן לא לתת לחשפניות כל סיבה להתלונן עליהם ולהאשימם כמי שחצו את הגבול.

כל עוד שומרים גברים על כללי "המשחק" אין כל פסול במועדונים אלה ואין בהם שום דבר נפסד או בזוי, פוגעני או משפיל. גברים ונשים יכולים לשהות גם במועדון חשפנות מבלי שאיש מהם, גבר ו/או אישה יהיו חשופים לתלונה על הטרדה.

פרסומת - Advertisement