פוסטה - שלום חנוך - עו"ד אשרת חנוך היא הפרקליטה החדשה של ועדת האתיקה
הרשעת עו"ד ברק כהן: "לא ביקורת אלא מסע עלבונות והשמצות"

הרשעת עו"ד ברק כהן: "לא ביקורת אלא מסע עלבונות והשמצות"

השופטת דנה אמיר הרשיעה את כהן בהעלבת עובד ציבור והכשלת שוטר בתיק מהתקופה בה היה…

האישומים נגד עו"ד עמיקם הדר: "הפעיל" קציני משטרה והונה לקוחות

האישומים נגד עו"ד עמיקם הדר: "הפעיל" קציני משטרה והונה לקוחות

הדר נאשם בקבלת שכר טרחה במרמה מתשעה לקוחות בטענה שבדה בפניהם חקירות והפעיל מתחזים לקצינים…

מנדלבליט: שיפגינו נגדי בכל מקום, רק לא בשכונה

מנדלבליט: שיפגינו נגדי בכל מקום, רק לא בשכונה

היועץ המשפטי לממשלה רוצה לבחור איפה יפגינו נגדו, אבל בכיכר גורן הסמוכה אל ביתו נאספו…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

שלום חנוך - עו"ד אשרת חנוך היא הפרקליטה החדשה של ועדת האתיקה

נכתב על ידי זיו קריסטל ב .

ראש תחום צוארון לבן בסנגוריה הציבורית לשעבר ובכירה במשרדי עורכי הדין צאנג, ורזניק-חן, היא הקובלת החדשה שלפתחה יונחו 1,700 תיקים בשנה

od hanoh oshrat
עו"ד אושרת חנוך

פרסום ראשון ב"פוסטה": עו"ד אשרת חנוך נבחרה במכרז כפרקליטת ועדת האתיקה הבאה של לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב. פרקליט ועדת האתיקה בתל אביב הוא בפועל הקובל הראשי של הלשכה, ומטפל בכל שנה ב-1,700 קובלנות נגד עורכי דין בבתי הדין המשמעתיים.

חנוך עורכת דין במשך קרוב ל-20 שנים ובעלת ניסיון רב במערכות ציבוריות. את דרכה החלה כתובעת בפרקליטות הצבאית. לאחר מכן עבדה במשך עשור כסנגורית במשרדי צווארון לבן מובילים - תחילה לצידו של עו"ד שמואל צאנג ז"ל ולאחר מותו איחדה את הפעילות ואת התיקים בהם טיפלה עם משרד עורכי הדין של יהושע רזניק וז'ק חן.

בשנת 2010 הצטרפה עו"ד חנוך לסנגוריה הציבורית, ובמשך חמש שנים היתה ראש תחום צווארון לבן, עבירות כלכליות ומשפט מנהלי בסנגוריה הציבורית במחוז תל אביב. בסוף שנת 2015 פרשה והקימה משרד עצמאי.

בשנותיה לצד צאנג ורזניק, חנוך היתה פעילה בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין וייצגה את הלשכה בדיונים בנושאי חקיקה בכנסת. כסנגורית, ייצגה חנוך במהלך השנים את מרדכי הלפרין, ראש מועצת ענף הלול לשעבר,ואת מזכ"ל הסתדרות המורים אברהם בן שבת - שהואשמו בעבירות מרמה. בנוסף היא ייצגה בפרשת הסוס הטרויאני; בתיקי רצח והריגה; וגם את חברת "נביעות" באירוע גרימת מוות ברשלנות.

בתחום האזרחי טיפלה חנוך בעיזבונותיהם של הזמרת עפרה חזה ובעלה דורון אשכנזי ז"ל. בנוסף, היא ייצגה מאות קורבנות של ישראל פרי בפרשת הפנסיה הגרמנית, וכן את מכון ויצמן למדע ואת איש יחסי הציבור רני רהב בתביעות שונות.

חנוך תיכנס לתפקידה כפרקליטת ועדת האתיקה בתחילת חודש מאי, לקדנציה של חמש שנים, ותחליף את עו"ד מייק יורק ריד. אחד ממהלכיה הראשונים בתפקיד יהיה רענון וגיוס קובלים חדשים לוועדת האתיקה. העומס המוטל כיום על כ-15 קובלים במערך הוא רב - וכל הקובלים, בשונה מפרקליט ועדת האתיקה המועסק במשרה מלאה, עושים עבודתם בהתנדבות. העומס הוא גם פועל יוצא מכך שהקמתו של מחוז מרכז כמחוז נפרד בלשכה טרם הושלמה רשמית, ומערך האתיקה והקבילה עדיין משותף עם מחוז תל אביב, החולש על קרוב ל-80 אחוז מעורכי הדין במדינה.

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement