פוסטה - חיפה: נאשמים בשוד נהג "אגד" בצהרי היום

חיפה: נאשמים בשוד נהג "אגד" בצהרי היום

נכתב על ידי יואב איתיאל ב .

תושב טירת הכרמל וחברו מחיפה נאשמים שתקפו את הנהג באבן ובאגרופים, ולאחר עימות איתו – נמלטו עם הפדיון שלו

פרקליטות מחוז חיפה הגישה (19.3) לבית המשפט המחוזי בעיר כתבי אישום נגד שני גברים, בטענה שלפני כשבועיים שדדו בנסיבות מחמירות נהג אוטובוס "אגד".

הנהג עצר את האוטובוס שלו בצהרי ה-2 במרץ ברחבת העפר שליד תחנת הרכבל התחתון בבת גלים. על פי כתב האישום, רוסלן אנטיפקין (38) מטירת כרמל ומיכאל בלוב (19) מהדר הכרמל, הגיעו למקום בהמשך, ובלוב דפק על הדלת הקדמית של האוטובוס ושאל את הנהג מה עליו לעשות אם "אבד לו ארנק באחד האוטובוסים של אגד". הנהג פתח את הדלת, בלוב עלה והנהג הפנה אותו למחלקת האבידות של החברה. לפי האישום, תוך כדי כך עלה גם אנטיפקין לאוטובוס, כשהוא אוחז בידו אבן, ניגש לנהג והכה אותו עם האבן מספר פעמים בראשו.

עוד נטען, כי לאחר מכן הכו השניים את הנהג בראשו במכות אגרוף, ולקחו ממנו את פדיונו, בסך 1,200 שקל. לפי הפרקליטות, תוך כדי מאבק, הנהג הצליח להדוף את אנטיפקין אל מחוץ לאוטובוס ולהפיל אותו על הקרקע. בלוב, כך נטען, יצא בעקבותיו, ובתום המאבק שנמשך עוד זמן קצר מחוץ לאוטובוס - השניים הסתלקו מהמקום.

הנהג הובהל לטיפול רפואי בבית החולים רמב"ם הסמוך. מצלמות אבטחה של עיריית חיפה תיעדו את נתיב הבריחה של השודדים מזירת האירוע. השוטרים אור ברקוביץ ומורן חורש עצרו את אנטיפקין ובלוב בהדר הכרמל זמן קצר לאחר האירוע, העבירו אותם לתחנה וכלאו אותם, אבל במסדר זיהוי שערכו החוקרים - הנהג לא הצליח לזהות את השניים.

אנטיפקין, שבעברו הרשעות אלימות, איומים ורכוש, טוען להגנה עצמית. הוא מודה כי תקף את הנהג כיוון שרב עם בלוב, אבל בעימות בין שני החברים הוא החל פתאום לטעון כי התכוון למיכאל אחר שאת פרטיו אינו מוסר. הוא מיוצג על ידי עו"ד רן שחם מטעם הסניגוריה הציבורית.

בלוב, בחקירתו, הכחיש שבכלל היה בשכונה באותה עת. הוא טוען שהיה עם אמא שלו, אבל לאחר שעומת עם העובדה שהאליבי הזה הופרך - טען כי רק היה בבניין בו הם מתגוררים. למרות גילו הצעיר, הוא אלמן, מטופל בתחליף הסם מתאדון, יש לו שתי הרשעות בעבירות אלימות ורכוש והוא כבר ריצה מאסרים. הוא מיוצג על ידי עו"ד רומן קלוגרמן מטעם הסנגוריה הציבורית.

במקביל להגשת כתב האישום, התובעת עו"ד פמלה בנימין, מבקשת את הארכת מעצרם של השניים עד תום ההליכים. השופט ארז פורת יכריע בעניין. 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement