פוסטה - אישום: עובד לשעבר באתר משפטי, איים על המנכ"ל והתפרע במשרדו

אישום: עובד לשעבר באתר משפטי, איים על המנכ"ל והתפרע במשרדו

נכתב על ידי מיכאל פרוסמושקין ב .

העובד לשעבר באתר משפטי מוכר, נאשם גם שאיים באוזני עובדים: "אני אהרוג אותו, אשב כמה שנים בכלא ואפתח דף חדש"

 רן משולם (41) מתל אביב, שעבד ככתב באתר אינטרנט משפטי מוכר, מואשם באיומים על מנכ"ל החברה ובגרימת נזק במשרדו.

על פי כתב האישום, במהלך חודש ספטמבר אשתקד התפטר משולם מהחברה, שמשרדיה ממוקמים ברחוב בן גוריון ברמת גן, על רקע סכסוך עם מנכ"ל החברה. לטענת התביעה, בחלוף כחודשיים, ב-21 בנובמבר, הגיע משולם לפתח הבניין בו נמצא המשרד ואיים בפני אחד העובדים בפגיעה במנכ"ל של החברה, בכך שאמר לו: "...כפרה, אל תתערב, אני הולך לז**ן אותו", והוסיף: "אני אוהב אותך, אל תתערב, שאני לא אעשה לך משהו".

מיד לאחר מכן, כך נטען, עלה  משולם למשרדי החברה כשהוא נסער, והמשיך באיומים לאוזני אחד מהעובדים בפגיעה במנכ"ל החברה: "אני אראה לו מה זה, אני אז**ן אותו, אני אגמור אותו... אני אהרוג אותו, אני אשב כמה שנים בכלא ואני אפתח דף חדש".

בשלב זה, כך על פי כתב האישום, החל משולם להשתולל במשרדו של המנכ"ל, בעט בחפצים לכל עבר, הפך את שולחנו של המנכ"ל וזרק את צג המחשב מבעד לחלון המשרד אשר בקומה השלישית לעבר הרחוב.

משולם מואשם בעבירות של איומים, היזק לרכוש במזיד והחזקת קנאביס לשימוש עצמי במשקל 1.18 גרם נטו.

הדיון בעניינו של משולם, המוכר היטב למשטרה מעבירות אלימות, נקבע ל-30 באפריל בפני השופט עידו דרויאן. סנגורו, עו"ד חגי צדוק, מסר בתגובה: "טרם קיבלנו את כתב האישום. גם במהלך החקירה אנחנו הכחשנו את החשדות. אני מקווה אחרי שנלמד את חומר הראיות נוכל לתת התייחסות יותר עניינית ואני מקווה שנוכל לזכות אותו". 

הוסף תגובה


Anti-spam: complete the task
פרסומת - Advertisement