פוסטה - אבריאל - משרד עורכי דין ונוטריון

header3

אבריאל - משרד עורכי דין ונוטריון

אבריאל - משרד עורכי דין ונוטריון
דיני צבא | משפט פלילי | צווארון לבן | סכסוכי ירושה

 • כתובת: רח' המגינים 53, קומה 10
 • חיפה
 • כל הארץ
 • פקס: 048524052
 • אודות

  משרד עורכי הדין והנוטריון אבריאל נוסד בשנת 1973 ע"י עו"ד אריה אבריאל, כיום גם נוטריון, מגשר, ושופט צבאי בדרגת סא"ל במילואים בביה"ד הצבאי לערעורים ולשעבר יו"ר ועדת האתיקה בלשכת עורכי הדין מחוז חיפה, יו"ר ועדת בית המשפט המחוזי חיפה בלשכת עורכי הדין וחבר ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין משך שלוש קדנציות.

  ממשרד קטן בשנות השבעים פיתח עורך הדין אריה אבריאל את משרדו, צבר לקוחות רבים, פרטיים ומוסדיים, הרחיב את משרדו בהתאם וכיום מנהל אותו בצוותא עם עו"ד טל אבריאל, המשמש גם כיו"ר ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין מחוז חיפה. המשרד מעניק שירותים מקצועיים בשלל תחומים ובעיקר בתחום סכסוכי ירושה, מקרקעין וחוזים, משפט צבאי ופלילי, ועוד.

   המשרדים כוללים גם את משרד עו"ד בתיה אבריאל המתמחה בייצוג בנקים בהנהלתה של עו"ד קרן אבריאל המתמחה בתחום מזה מאז 1999. כיום מונים המשרדים כ- 15 עובדים ושוכנים בקומה העשירית של בנין "מגדל העיר" (רסקו) ברח' המגינים 53 בחיפה, על פני שטח של כ 250 מ"ר הצופה על נופה המרשים של העיר חיפה מכל כיווניו.

   עורך הדין והנוטריון אריה אבריאל

  od arie avriel

   בעליו של משרד עורכי הדין והנוטריון אבריאל. יליד 1946, בוגר מחזור מ"ה של ביה"ס הריאלי העברי בחיפה. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בי"ם, לצידו על ספסל הלימודים למדו בין הייתר שופטת ביהמ"ש העליון מירה נאור, שופט ביהמ"ש העליון אורי שוהם, מבקר המדינה השופט יוסף שפירא, השר לשעבר דן מרידור, יו"ר ועדת חוק חוקה ומשפט הח"כ דוד רותם, ח"כ וראש עירית אשקלון לשעבר אלי דיין, פרקליטת מחוז נצרת עו"ד סילביה פרימן ומנהלת אגף רישום והסדר מקרקעין לשעבר עו"ד חווה הלברייך. את לימודי המשפטים בפקולטה עשה בחדרי ההרצאות של גדולי מומחי המשפט הישראלי - נשיא ביהמ"ש העליון לשעבר פרופ' אהרון ברק, השופטים לשעבר פרופ' מ. אלון, פרופ' ד. ביין, מ. חשין, מ. בן פורת, המלומדים פרופ' ז. פלר, פרופ' ג. טדסקי, ועוד.

  את התמחותו עשה עו"ד אריה אבריאל בשנת 1972 במשרד עורכי הדין סלומון ליפשיץ בחיפה ואת משרד עו"ד אבריאל ייסד בשנת 1973. לצד הפרקטיקה האזרחית כיהן תחילה כסנגור צבאי במילואים שם צבר נסיון רב בדין הפלילי והצבאי ובהמשך התמנה לשופט בית הדין הצבאי וכיום שופט צבאי בדרגת סא"ל במילואים בביה"ד הצבאי לערעורים.

  במשך שנותיו הרבות כעו"ד ניהל עורך הדין אריה אבריאל אלפי תיקי הוכחות בבתי המשפט השונים בכל הערכאות, היה שותף לסגירתן של מאות עסקאות מסחריות, ושמו נקשר כמייצג בלא מעט פרשיות שהסעירו את המדינה או הותירו חותם של ממש על פני המשפט הישראלי כגון : תיק נחמני נגד נחמני (פרשיית הביציות המופרות), תיק שגיא צמח נגד שר הבטחון (ביטול ראשון בישראל של חוק של הכנסת ע"י בג"ץ), תיקי אקנין נ' ביה"ד הרבני (בית הדין הרבני מול ביהמ"ש האזרחי - מדור חלופי במסגרת פירוק שיתוף) , ייצוג המשפחות השכולות בפיגוע בקו 37 נגד הסדר הטיעון עם המחבל המסיע, עתירה להקמת ועדת חקירה ממלכתית לחקירת נסיבות נסיון ההתנקשות בחייו של פעיל החמאס חאלד משעל, ועוד. 

  שמו של עו"ד אריה אבריאל ידוע כאחד מעורכי הדין המנוסים והנחשבים בחיפה והצפון ובין הייתר כיהן כיו"ר ועדת האתיקה במחוז חיפה והצפון של לשכת עורכי הדין בין השנים 2003 - 2007 ולפני כן כיו"ר ועדת בית המשפט המחוזי חיפה.

  בנוסף להתמחותו כליטיגטור (מנהל תיקי הוכחות בבית המשפט) מנוסה עו"ד אבריאל הינו גם נוטריון, מגשר ועוסק בבוררויות.

  עורך הדין טל אבריאל

  od tal avriel

  יליד 1972, בוגר ביה"ס הריאלי העברי בחיפה (מחזור ע"א), ובעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה (מחזור ד'). יוצא יחידת 8200 של חיל המודיעין בתפקידי פיקוד והדרכה. עובד במשרד אבריאל משנת 1995 וכעו"ד משנת 1999. בין השנים 2003 - 2012 שימש כב"כ הקובל מטעם ועדת האתיקה של מחוז חיפה ואף של הועד המרכזי בביה"ד המשמעתיים המחוזיים והארציים של לשכת עורכי הדין – תפקיד הכולל בחובו בחינת תיקי תלונות משמעת, ניסוח כתבי קובלנה, ניהול משפטי הוכחות מעין פליליים כנגד עו"ד המואשמים בעבירות משמעת בניגוד לחוק וכללי לשכת עורכי הדין.

  במקביל, בין השנים 2008 – 2012 שימש כיועץ המשפטי, איש הכספים, דובר, ומורשה החתימה של מועדון הכדורסל מכבי חיפה בוגרים, קבוצת כדורסל מקצוענית המשתתפת בליגת העל בישראל. בחלק מהתקופה אף שימש כדירקטור בדירקטוריון מנהלת ליגת העל בכדורסל. בשנים 2004- 2005 ייסד, הקים והעביר במכללה קורס הכנה לבחינות משרד המשפטים לפי חוק המתווכים במקרקעין.

  מרכז את התחומים פלילי, נזיקין והמקרקעין במשרד עו"ד אבריאל ומרבה להופיע בכל בתי המשפט בתיקים פליליים ואזרחיים. במהלך שנותיו כעו"ד היה חבר בעשרות ועדות של לשכת עורכי הדין במחוז חיפה וביניהן: סגן יו"ר ועדת בוררויות, חבר בועדת משטרה וסנגוריה, חבר בוועדת נזיקין, חבר בוועדה למאבק בהסגת גבול המקצוע, ועוד.

   ביולי 2011 נבחר והתמנה כחבר ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין.

  במרץ 2012 מונה ע"י ועדת המינויים בראשות כב' השופטת בדימוס טובה שטרסברג לתפקיד יו"ר ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין מחוז חיפה.

   

  avriel amud ishy

  פרסומת - Advertisement